Varmelegeme til Bosch tørretumbler

669,95 DKK  m/Moms
Levering 1-3 dage
Model/varenr.: 204009
Vægt: 2
Lager: På lager

Varmelegeme til Bosch tørretumbler. Varmelegeme fra Bosch. Varmelegeme til tørretumbler.

Passer til:

Bosch T455 - 0728144063 - fra FD6406 - bemærk undertypen
Bosch T455 - 0728144111 - bemærk undertypen
Bosch T455 - T455/00 - bemærk undertypen
Bosch T455 - T455/01 - bemærk undertypen
Bosch T455 - T45559 - bemærk undertypen
Bosch T455 - WMT4550021 - bemærk undertypen
Bosch T455 - WMT4550591 - bemærk undertypen
Bosch T456
Bosch T465 - 0728144098 - bemærk undertypen
Bosch T465 - T46559B - bemærk undertypen
Bosch T465 - WMT465059B - bemærk undertypen
Bosch T465A
Bosch T480
Bosch T610 - 0728144105 - bemærk undertypen
Bosch T610 - WMT62100021 - bemærk undertypen
Bosch T610 - WMT62100591 - bemærk undertypen
Bosch T610 - WMT62120021 - bemærk undertypen
Bosch T610 - WMT62120591 - bemærk undertypen
Bosch T610A
Bosch T620
Bosch T621
Bosch T622
Bosch T630
Bosch T4652
Bosch T4810
Bosch T6212
Bosch WMT465059B
Bosch WMT4550021
Bosch WMT4550591
Bosch WMT62100021
Bosch WMT62100591
Bosch WMT62120021
Bosch WMT62120591
Bosch WTA2310
Bosch WTA2400
Bosch WTA2410
Bosch WTA2910
Bosch WTA2912
Bosch WTA2913

Varmelegeme 1500 + 1000W, 230V
Erstatter varmelegeme på 1500 + 1200W men IKKE 1800 + 1200W.

 

Der er endnu ikke nogen anmeldelser her. Vi vil være glade for hvis du vil anmelde som den første.

Tilføj anmeldelse: